Rendezvénynaptár

A 2017/2018-as tanév rendje, rendezvény naptára

A rendezvénynaptar letölthetõ pdf-ben innen...

Utolsó frissítés: 2017. szeptember 1.

I. Az órarendben rögzítetteken kívüli állandó elfoglaltságok :

Hétfõ: szakköri nap
Kedd: szakköri nap
Szerda: nevelõtestületi, szakmai munkaközösségi értekezletek, szülõi fogadóórák és szülõi értekezletek napja.
Csütörtök: szakköri nap
Péntek: énekkari nap

II. A tanév rendje:

1. Szorgalmi idõ:

első tanítási nap 2017. szeptember 1. (péntek)
utolsó tanítási nap 9/Ny - 11. évfolyamon 2018. június 15. (péntek)
12. évfolyamon 2018. május 3. (csütörtök)
Az első félév 2018. január 26-ig (péntek) tart.

2. Tanítási szünetek:
 
õszi szünet
 2017. október 30-tól 2017. november 3-ig
                 szünet előtti utolsó munkanap október 27. (péntek)
                 szünet utáni első tanítási nap november 6. (hétfő)
téli szünet  2017. december 27-től 2018. január 2-ig
                 szünet előtti utolsó tanítási nap december 22. (péntek)
                 szünet utáni első tanítási nap január 3. (szerda)
tavaszi szünet: 2018. március 29-től 2018. április 3-ig
                 szünet előtti utolsó tanítási nap március 28. (szerda)
                 szünet utáni első tanítási nap április 4. (szerda)

3. Tanítás nélküli munkanapok:

Diákönkormányzat napja: 2017. október 20. (péntek)
Nevelési értekezlet 2017. november 15. (szerda)
Írásbeli felvételi javítás: 2018. január 22. (hétfő)
Magyar érettségi napja: 2018. május 7. (hétfő)
Matematika érettségi napja: 2018. május 8. (kedd)
Történelem érettségi napja: 2018. május 9. (szerda)
Pályaorientációs nap: 2018. május 10. (csütörtök)

4. Ünnepek, megemlékezések:

2017. augusztus 31. (csütörtök) 17.00 Tanévnyitó ünnepély
2017. október 6. (péntek) Megemlékezés - Aradi vértanúk
2017. október 19. (csütörtök) 8.00 Iskolai ünnepély – Október 23.
2017. október 19. (csütörtök) 18.00 Koszorúzás – Brusznyai szobor, emléktábla
2017. december 21. (csütörtök) 17.00 Karácsonyi koncert
2017. december 22. (péntek) 11.00 Karácsonyi ünnepély
2018. január 26. (péntek) 17.00 Szalagavató
2018. február 10. (szombat) 19.00 Lovassy-bál
2018. február 23. (péntek) Megemlékezés - Diktatúrák áldozatai
2018. március 14. (szerda) 8.00 Iskolai ünnepély – Március 15.
2018. április 11. (szerda) 8.00 Költészet napja – ünnepi műsor
2018. április 16. (hétfő) Megemlékezés – Holokauszt áldozatai
2018. május 4. (péntek) 17.00 Ballagás
2018. június 4. (hétfő) Megemlékezés - Nemzeti Összetartozás Napja
2018. június 25. (hétfő) 17.30 Tanévzáró ünnepély

5. Nevelõtestületi értekezletek:

2017. augusztus 24. (csüt.) 9.00 Alakuló értekezlet
2017. augusztus 31. (csüt.) 9.00 Tanév-előkészítő értekezlet
2017. november 15. (szerda) 8.00 Nevelési értekezlet
2018. január 25. (csütörtök) 14.30 Félévi osztályozó értekezlet
2018. január 31. (szerda) 14.30 Félévi értékelő értekezlet
2018. március 21. (szerda) 14.30 Nevelési értekezlet
2018. május 2. (szerda) 15.00 12. évfolyam osztályozó értekezlete
2018. június 15. (péntek) 13.00 9/Ny -11. évfolyam osztályozó értekezlete
2018. június 29. (péntek) 9.00 Tanévzáró értekezlet

6. Szülõi értekezletek, fogadóórák:

2017. szept. 27.(szerda) 16.15 SzM értekezlet
                 17.00 Szülői értekezlet (osztály)
2017. november 8.(szerda) 17.00 Fogadó óra
2018. január 31. (szerda) 16.15 SzM értekezlet
                 17.00 Szülői értekezlet
                 18.00 Fogadóóra
2018. február 21. (szerda) 17.00 Emelt szintű érettségire felkészítésről
2018. március 21. (szerda) 17.00 Fogadóóra + szülői (igény szerint)

7. Beiskolázás:

2017. október 20. (péntek) Felvételi kódok meghatározása
2017. október 20. (péntek) Felvételi tájékoztató megjelentetése
2017. november 7. (kedd) 17.00 Felvételi tájékoztató - 8. osztályos tanulók és szüleik
                                             15.00 Nyitva van az aranykapu
2017. november 29. (szerda) 17.00 Felvételi tájékoztató - 8. osztályos tanulók és szüleik
                                             15.00 Nyitva van az aranykapu
2017. december 8. (péntek) Jelentkezés a központi, egységes és a nemzetiségi írásbelire
2017. december 13. (szerda) Feladatlapok igénylése
2018. január 20. (szombat) 10.00 Írásbeli felvételi (központi)
2018. január 22. (hétfő) 10.00 Írásbeli német nemzetiségi
2018. január 25. (csütörtök) 14.00 Pótló írásbeli
2018. január 26. (péntek) 8.00 Betekintés + értékelés kiadás írásbelikről
2018. február 19. (hétfő) Általános jelentkezési határidő
2018. február 26. (hétfő) 14.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2018. február 27. (kedd) 14.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2018. február 28. (szerda) 15.00 Szóbeli felvételi – angol, német
2018. március 2. (péntek) Szóbeli eredmények publikálása
2018. március 14. (szerda) Felvételi jegyzék nyilvánosságra hozása (március 9.)
2018. március 21-22. (csütörtök) Adatlap módosítása az általános iskolákban
2018. március 28. (szerda) Jelentkezettek listája megérkezik elektronikusan
2018. április 10. (kedd) Jelentkezettek listája kiegészítve
2018. április 13. (péntek) Ideiglenes felvételi rangsor megküldése a központnak
2018. április 20. (péntek) Felvételi központ kialakítja a végeredményt (egyeztetett jegyzék)
2018. április 27. (péntek) Értesítés a felvételről, elutasításról
2018. június 22. (péntek) Beiratkozás

8. Érettségi

2017. október - november

Írásbeli vizsgák: kezdőnap október 13. (péntek)
utolsó nap október 27. (péntek)

Szóbeli vizsgák emelt szint november 9. (csütörtök) – november 13. (hétfő)
középszint november 20. (hétfő) – november 24. (péntek)

2017. május - június

Írásbeli vizsgák: kezdőnap május 4. (péntek)
utolsó nap május 28. (hétfő)

Szóbeli vizsgák emelt szint június 7. (csütörtök) – június 14. (csütörtök)
középszint június 18. (hétfő) – június 29. (péntek)

Az írásbeli tantárgyi vizsgák tantárgyankénti beosztását a 2017/2018. tanév rendjérol szóló 14/2017. (VI.14) EMMI rendelet 1. sz. melléklete tartalmazza.

9. Külföldi kapcsolatok/utazás

Zapresic Horvátországban 2017. szeptember 14. - szeptember 19.
            Szervező: Bankó Mónika, Eich Mária
            Utazó tanárok: Bankó Mónika, Bertha Orsolya

            Magyarországon 2018. tavasz
            Szervező: Eich Mária, Bankó Mónika

Celje Szervező: Holubné Szita Zsuzsa
            Magyarországon: 2017. szeptember 26. - szeptember 29.
            Résztvevő tanárok: Sipőcz Zoltán, Bereginé Simon Ágnes

Sítábor Szervező: Bagi Péter
            Időpont: 2018. január 28. – február 3.
            Utazó tanárok: Bagi Péter, Sipőcz Zoltán, Mucsy Petra

III. A tanév rendezvénynaptára:

Augusztus 24.

csütörtök

9.00

Alakuló értekezlet

Schultz Zoltán

Augusztus 24.

csütörtök

13.00

Munkaközösség-vezetői értekezlet

Schultz Zoltán

Augusztus 25.

péntek

délelőtt

Moodle továbbképzés

Pálffy Zoltán

Augusztus 26.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Augusztus 28-29-30-31.

hétfő-kedd-szerda-csütörtök

8.00

Osztályozó, különbözeti és javítóvizsgák

Pálffy Zoltán

Augusztus 28.

hétfő

8.00

Osztályfőnöki munkaközösség értekezlete

Korbacsics Ildikó

Augusztus 29.

kedd

15.00

Intézményi tanács ülése

Pálffy Zoltán

Augusztus 30.

szerda

17.00

SzM, DÖK, Iskolaszék együttes ülés

Schultz Zoltán, Németh Gabriella

Augusztus 31.

csütörtök

9.00

Tanévnyitó értekezlet

Schultz Zoltán

Augusztus 31.

csütörtök

17.00

Tanévnyitó ünnepély

Pálffy Zoltán, karbantartók, Schultz Zoltán

Szeptember 1.

péntek

8.00

Első tanítási nap
Tankönyvosztás

P-Kné HR, Csonka A, ofik + beosztott pedagógusok

Szeptember 1.

péntek

Tanmenetek leadása az igazgatósági tagoknak

Minden pedagógus

Szeptember 1.

péntek

Névsorok, csoportok és órarend ellenőrzése az e-naplóban

Minden kolléga

Szeptember 1.

péntek

Szakkörök szervezésének elindítása

Pálffy Zoltán

Szeptember 1.

péntek

Bizonyítványok, anyakönyvek rendezése, kimaradt tanulók

Osztályfőnökök

Szeptember 5.

kedd

Testnevelés választás 10. évfolyam, 11.B, 12. évfolyam

Pálffy Zoltán, testnevelő tanárok, Dr. Szalainé TT

Szeptember 5.

kedd

Végleges érettségi jelentkezés
az őszi vizsgaidőszakra

Pálffy Zoltán

Szeptember 6.

szerda

Induló szakkörök véglegesítés

Schultz Z, Pálffy Z, Németh G, Schindler L

Szeptember 6.

szerda

15.00

Osztályfőnöki munkaközösségi
Elektronikus napló feladatok

Osztályfőnökök

Szeptember 7.

csütörtök

12.40

Utazás az Audi gyárba (11.B)

Füléné Pió Gabriella, Melanie Wrede

Szeptember 8.

péntek

Október 23-i műsor próbáinak egyeztetése

Pálffy Zoltán, Eich Mária, Fürj Katalin 10.B

Szeptember 11.

hétfőtől

Szakköri foglalkozások indítása

Érintett pedagógusok

Szeptember 14.

csütörtök

10.00 és 12.45

Soha senkinek előadás az énekteremben a 9. évfolyam számára

Schleicher Dóra, osztályfőnökök

Szeptember 14.

csütörtök

Zapresicbe utazás (vége szeptember 19.)

Bankó Mónika és Bertha Orsolya

Szeptember 15.

péntek

DSD jelentkezés határideje a szaktanároknál

német munkaközösség

Szeptember 16.

szombat

Túra a 10. és 11. évfolyamosok számára

Mucsy Petra, Pálffy Zoltán

Szeptember 21.

csütörtök

OKTV és egyéb versenyekre jelentkezés

Schindler László

Szeptember 21.

csütörtök

6. és 7. óra

Back to School

Pálffy Zoltán

Szeptember 22.

péntek

Végzős osztályok kirándulása (iskolán kívüli tanítási nap)

12. évfolyam osztályfőnökei

Szeptember 22.

péntek

10.00

Pálffy Zoltán mesterpedagógus minősítés - mesterprogram bemutatás

Schultz Zoltán

Szeptember 23.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Szeptember 25.

hétfő

17.00

Alapítványi kuratóriumi ülés

Schultz Zoltán

Szeptember 26.

kedd

Gimnazija I. Celje projekt kezdete – vége szeptember 29-én

Holubné Szita Zsuzsa, Sipőcz Z, Bereginé Simon Á

Szeptember 27.

szerda

16.15

SzM értekezlet

Németh Gabriella
Schultz Zoltán

Szeptember 27.

szerda

17.00

Szülői értekezlet

Osztályfőnökök, Németh Gabriella

Szeptember 29.

péntek

E-naplóban a személyügyi adatok ellenőrzése, rögzítése


Osztályfőnökök

Szeptember 29.

péntek

Különleges ellátást igénylő tanulók/veszélyeztettek felmérése

Bereginé Simon Ágnes, Pálffy Zoltán, ofi

Szeptember 30.

szombat

Operakaland

Tóth Mária

Október 4.

szerda

Szülői kör

Bereginé Simon Ágnes, Schleicher Dóra

Október 5.

csütörtök

15.00

Csipetke

Schindler L, 9.A, Király Viktor

Október 6.

péntek

Aradi vértanúk - megemlékezés

Dr. Oroszné dr. Takács Katalin 9.B

Október 6.

péntek

Egészségbiológiai verseny

Dr. Szalainé Tóth Tünde

Október 7.

szombat

Túra a 10. és 11. évfolyamosok számára

Bagi Péter

Október 9.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh G, Pálffy Z

Október 14.

szombat

Túra a 10. és 11. évfolyamosok számára

Kaposvári József

Október 14.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Október 18.

szerda

17.00

Iskolai műsor főpróbája

Pálffy Zoltán, Eich Mária, Fürj Katalin 10.B

Október 19.

csütörtök

8.00

Iskolai ünnepély
(7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5); koszorúzás Brusznyai Árpád emléktáblájánál

Pálffy Zoltán, Eich Mária, Fürj Katalin 10.B

Október 20.

péntek

TNM(1)

Diáknap

DÖK, Schindler László

Október 20.

péntek

Felvételi kódok rögzítése

Schultz Zoltán

Október 20.

péntek

Felvételi tájékoztató megjelentetése

Schultz Zoltán

Október 23.

hétfő

ünnepnap

Október 25.

szerda

15.00

ÉGIG igazgatói találkozó

Schultz Zoltán

Október 27.

péntek

Első témák lezárása, jegyek beírása a naplóba, az ellenőrzőkbe

Minden pedagógus
Osztályfőnökök

Október 28.-29.

szombat-vasárnap

Szakmai kirándulás (AJTP)

Sipőcz Zoltán

Október 28.-
November 5.

szombat -
vasárnap

Őszi szünet

November 6.

hétfő

A Karácsonyi műsor próbáinak egyeztetése

Pálffy Z, Asztalos I, Csizmaziáné FB, Isztl J, 10.D

November 6.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

November 7.

kedd

15.00
17.00

Nyitva van az aranykapu 1.
Felvételi tájékoztató

Igazgatóság, munkaközösség-vezetők

November 8.

szerda

17.00

Fogadóóra

Németh Gabriella, minden pedagógus

November 14.

kedd

15.00

Válogató – Karácsonyi koncert

Tóth Mária

November 15.

szerda

8.00
(TNM 2)

Nevelési értekezlet

Schultz Zoltán

November 18.

szombat

Túra a 10. és 11. évfolyamosok számára
Túra a 12. évfolyamosok számára

Sipőcz Zoltán

November 22.

szerda

Szülői kör

Bereginé Simon Ágnes, Schleicher Dóra

November 24.

péntek

Adatszolgáltatás kompetenciaméréshez

Pap-Kovácsné H R, Pálffy Z

November 24.

péntek

19.00

Sváb-bál

Eich Mária, Schindler László

November 25.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

November 28.

kedd

8.00

DSD írásbeli vizsga

Schindler László

November 29.

szerda

15.00
17.00

Nyitva van az aranykapu 2.
Felvételi tájékoztató

Igazgatóság, munkaközösség-vezetők

November 30.
December 1.

csütörtök-péntek

50 éves a matematika tagozat

Igazgatóság, matematika munkaközösség

December 1.

péntek

Adventi díszítés

Korbacsics Ildikó, Németh Gabriella

December 4.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

December 5.

kedd

17.00

Mikulás

December 7.

csütörtök

18.00

Adventi koncert

Kebiszek-Zuber Éva, Pálffy Zoltán

December 8.

péntek

Jelentkezés a központi és a német nemzetiségi írásbeli felvételire

December 11.

hétfő

DSD szóbeli (12.B)

Schindler lászló

December 12.

kedd

DSD szóbeli (12.B)

Schindler lászló

December 13.

szerda

DSD szóbeli (DaF)

Schindler lászló

December 13.

szerda

Feladatlapok igénylése a felvételire

Schultz Zoltán

December 16.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

December 20.

szerda

17.00

Karácsonyi műsor főpróba

Pálffy Z, Asztalos I, Csizmaziáné FB, Isztl J, 10.D

December 21.

csütörtök

17.00

Karácsonyi koncert

Pálffy Zoltán, Tóth Mária

December 22.

péntek

11.00

Karácsonyi műsor, ebéd
(35 perces órák - 5 db)

Pálffy Z, Asztalos I, Csizmaziáné FB, Isztl J, 10.D

December 23.-
Január 2.

szombat-szerda

Téli szünet

Január 2.

kedd

Újév köszöntő túra

Schultz Zoltán

Január 8.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

Január 12.

péntek

A Március 15-i műsor próbáinak egyeztetése

Pálffy Zoltán, Márffy Katalin, Király Viktor 10.C

Január 17.

szerda

A kötelezően kihirdetendő érettségi témakörök/tételek publikálása

Végzős osztályokban tanító kollégák, Pálffy Z

Január 17.

szerda

Előzetes érettségi jelentkezések benyújtása

Pálffy Zoltán, végzős oszt. osztályfőnökei, jegyzők

Január 20.

szombat

10.00

Központi írásbeli felvételi
Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Schultz Zoltán + beosztás szerinti kollégák

Január 22.

hétfő

Szalagavató próba lehetősége

Osztályfőnökök, iskolatechnikus

Január 22.

hétfő

10.00
TNM (3)

Német nemzetiségi írásbeli

Schindler László + beosztás szerinti kollégák

Január 25.

csütörtök

14.30

Félévi osztályozó értekezlet (7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5 perc)

Schultz Zoltán

Január 25.

csütörtök

14.00

Írásbeli pótnap (anyanyelv, matematika, német)

Schultz Zoltán + beosztás szerinti kollégák

Január 26.

péntek

8.00 – 16.00

Betekintés, értékelő lapok kiadása

Igazgatóság, beosztott kollégák, munkaköz.vezetők

Január 26.

péntek

17.00

Szalagavató

Pálffy Zoltán, iskolatechnikus

Január 28.

vasárnap

Sítábor kezdete (vége február 3.)

Bagi Péter

Január 31.

szerda

14.30

Félévi értékelő értekezlet (7 óra 40 perc, szünet 10 perc, utolsó 5 perc)

Schultz Zoltán

Január 31.

szerda

16.15
17.00
18.00

SzM értekezlet
Szülői értekezlet
Fogadóóra

Németh Gabriella
Osztályfőnökök
Minden pedagógus

Február 2-ig

péntek

Ellenőrzők kiosztása

Osztályfőnökök

Február 5.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

Február 7.

szerda

15.00

Alma mater, Helikon válogató

Tóth Mária, Pálffy Zoltán

Február 10.

szombat

19.00-24.00

Lovassy bál

Németh Gabriella

Február 14.

szerda

Szülői kör

Február 15.

csütörtök

Érettségi jelentkezés véglegesítés, felsőoktatási felvételi jelentkezés

Pálffy Zoltán, végzős oszt. osztályfőnökei, jegyzők

Február 16.

péntek


Zrínyi verseny megyei fordulója
7 darab 40 perces óra

Schindler László

Február 19.

hétfő


Jelentkezési határidő 8. osztály
(adatrögzítés)

Schultz Zoltán, Pap-Kovácsné Horváth Rózsa

Február 21.

szerda

17.00

Szülői értekezlet az emelt és középszintű csoportokról

Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

Február 23.

péntek

Megemlékezés - Diktatúrák áldozatai

Holubné Szita Zsuzsanna 9.D

Február 23.

péntek

Az április 11-i műsor próbáinak egyeztetése

Pálffy Zoltán, Varga Vince, Vné Kapor Ágnes 10.A

Február 23.

péntek

Éjszakai röplabda javasolt időpontja

DÖK, Schindler László

Február 23.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Február 26.

hétfő

14.00

Szóbeli felvételik
Tanítás 6 db 40 perces óra

Korbacsics Ildikó, Schindler László

Február 27.

kedd

14.00

Szóbeli felvételik
Tanítás 6 db 40 perces óra

Korbacsics Ildikó, Schindler László

Február 28.

szerda

15.00

Szóbeli felvételik
Normál tanítás

Korbacsics Ildikó, Schindler László

Március 2.

péntek

Szóbeli eredmények publikálása

Igazgatóság, érintett munkaközösség-vezetők

Március 3.

szombat

délelőtt

Zrínyi eredményhirdetés

Schindler László iskolatechnikus

Március 5.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

Március 10.

szombat

munkanap
(péntek)

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Március 13.

kedd

17.00

Műsor főpróba

Pálffy Zoltán, Márffy Katalin, Király Viktor 10.C

Március 14.

szerda

8.00

Március 15-i műsor és koszorúzás

Pálffy Zoltán, Márffy Katalin, Király Viktor 10.C

Március 14.

szerda

Felvételi jegyzék publikálása (március 9.)

Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán

Március 15.

csütörtök

ünnepnap

Március 16.

péntek

pihenőnap

Március 19.

hétfő

11 órától

Pénzügyi tudatosság témanapja a 10. évfolyamnak (OTP Fáy András Al.)

Pálffy Zoltán

Március 19.

hétfő

Emelt szintű csoportokba előzetes jelentkezés leadása

Németh Gabriella

Március 21.

szerda

14.30

Nevelési értekezlet
(40 perces órák)

Schultz Zoltán

Március 21.

szerda

17.00
18.00

Fogadóóra
Szülői értekezlet (igény szerint)

Németh Gabriella, minden kolléga

Március 24.

szombat

Túra a 10. és 11. évfolyamosok számára
Túra a 12. évfolyamosok számára

Petőfiné Pál Zsuzsa

Március 28.

szerda

Nemzetiségi projektnap (9.B és 10.B)

Schindler László, Eich Mária

Március 28.

szerda

Jelentkezettek listáját elektronikusan megküldi a központ

Március 29.-április 3.

csütörtök-kedd

Tavaszi szünet

Április 5.

csütörtök

16.30

Alma mater

Pálffy Zoltán, Tóth Mária

Április 6.

péntek

Projektprezentációk (9/Ny)

Művészeti munkaközösség

Április 9.

hétfő

Nemzetiségi projektprezentációk

Schindler László, Eich Mária

Április 9.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

Április 10.

kedd

Jelentkezettek listáját kiegészítetten elektronikusan megküldi a központ

Április 10.

kedd

17.00

Műsor főpróba

Pálffy Zoltán, Varga Vince, Vné Kapor Ágnes 10.A

Április 11.

szerda

8.00

Költészet napja – nagyműsor

Pálffy Zoltán, Varga Vince, Vné Kapor Ágnes 10.A

Április 11.

szerda

Szülői kör

Bereginé Simon Ágnes, Schleicher Dóra

Április 13.

péntek

Felvételi rangsor (ideiglenes) megküldése a központnak

Schultz Zoltán

Április 13.-14.

péntek-szombat

Mentovich Ferenc Emlékverseny

Dr. Szalainé Tóth Tünde, Bagi Péter

Április 14.

szombat

Éjszakai túra (10. évfolyamos túra, 12. évfolyamos túra)

Sipőcz Zoltán, Schultz Zoltán

Április 16.

hétfő

Megemlékezés – Holokauszt áldozatai

Király Viktor 9.A

Április 19.-21.

csütörtök-péntek-szombat

HELIKON Keszthely

Tóth Mária, Bankó Mónika, Fürj Katalin, Pálffy Zoltán, Schultz Zoltán

Április 20.

péntek

Végleges felvételi eredmény – kiértesítés április 27-ig

Schultz Zoltán

Április 21.

szombat

munkanap
(hétfő)

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Április 30.

hétfő

pihenőnap

Május 1.

kedd

Ünnepnap

Május 2.

szerda

Bolondballagás, utolsó órarend szerinti tanítás – végzősök

Május 2.

szerda

15.00

Osztályozó értekezlet végzősök

Schultz Zoltán

Május 3.

csütörtök

Konzultációs nap – végzősök, díszítés, előkészítés

Pálffy Zoltán, iskolatechnikus

Május 4.

péntek

17.00

Ballagás (35 perces órák)

Pálffy Zoltán, iskolatechnikus

Május 7.-8.-9.

hétfő – kedd - szerda

TNM
(4-5-6)

Írásbeli érettségi – magyar, matematika, történelem
Osztálykirándulások

Május 10.

csütörtök

TNM(7)

13.00-tól pályaorientációs nap

Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, Németh Gabriella

Május 11.

péntek

Nemzetiségi tagozatosok vizsgái

Schindler László

Május 14.

hétfő

Naplóellenőrzés + előző havi hiányzások adminisztrációja

Osztályfőnökök, Németh Gabriella, Pálffy Zoltán

Május 14.-15.

hétfő-kedd

Nemzetiségi tagozatosok vizsgái

Schindler László

Május 18.

péntek

Emelt szintű jelentkezések véglegesítése

Németh Gabriella
Osztályfőnökök

Május 18.

péntek

2018/2018-as tanév ünnepségeinek egyeztetetése

Pálffy Z, Korbacsics I, osztályfőnökök, magyar mk.

Május 18.

péntek

Tantárgyválasztások módosítási, tanórai felmentés, júniusi vizsgák kérelmének beadása

Pálffy Zoltán, Németh Gabriella
Osztályfőnökök

Május 19.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Május 20.-21.

vasárnap-hétfő

Pünkösd

Május 23.

szerda

8.00

Kompetenciamérés 9. évfolyam, anyanyelv, matematika

Pálffy Zoltán + kollégák beosztás szerint

Május 26.

szombat

10. és 11. évfolyamos bicikli túra

Bagi Péter

Május 30.

szerda

Szülői kör

Bereginé Simon Ágnes, Schleicher Dóra

Június 1.

péntek

Felvételi fellebbezésről döntés a fenntartónál; NETFIT adatfelvitel vége

dr. Szalainé TT
testnevelő tanárok

Június 4.

hétfő

Megemlékezés - Nemzeti Összetartozás Napja

Báder Anikó 9.C

Június 9.

szombat

Osztálytalálkozó javasolt időpontja

Június 11.

hétfő

Kompetenciaértékelés határideje

Schultz Zoltán

Június 15.

péntek

Augusztusi osztályozó és különbözeti vizsgák kérelmei

Pálffy Zoltán, osztályfőnökök

Június 15.

péntek

13.00

utolsó tanítási nap Osztályozó értekezlet 35 perces órák

Schultz Zoltán, osztályfőnökök

Június 15.

péntek

15.00

Tájékoztató az év végi adminisztrációról az osztályfőnököknek

Schultz Zoltán, osztályfőnökök

Június 18.-20.

hétfő-
kedd-
szerda

Középszintű szóbeli érettségik I.

Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, jegyzők, bizottsági tagok

Június 20.

szerda

8.00

Bizonyítványok, anyakönyvek, aláírandók leadása

Osztályfőnökök

Június 21.-23.

csütörtök-
péntek-
szombat

Középszintű szóbeli érettségik II.

Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán, jegyzők, bizottsági tagok

Június 22.

péntek

Beiratkozás
8.00-11.00 és 13.00-16.00

Osztályfőnökök + beosztás szerint

Június 25.

hétfő

17.30

Tanévzáró ünnepély

Schultz Zoltán, Pálffy Zoltán

Június 25.

hétfő

Osztályozó és különbözeti vizsgák

Pálffy Zoltán

Június 26.

kedd

Osztályozó és különbözeti vizsgák

Pálffy Zoltán

Június 29.

péntek

9.00

Tanévzáró értekezlet, közös ebéd

Schultz Zoltán

Június 29.

péntek

Kompetencia intézkedési terv a fenntartónak

Schultz Zoltán

Augusztus 27-29.

hétfő-szerda

8.00

Osztályozó és javítóvizsgák

Pálffy Zoltán


Vissza a kezdőlapra * Ugrás a lap tetejére

© 2017. Lovassy László Gimnázium, Veszprém