OKTV eredmények - 2016/2017-es tanév

A Lovassy László Gimnázium tanulói közül az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen a 2016/2017-es tanévben a táblázatban szereplõ tanulók jutottak a II. fordulóba.

Az eredményekhez a tanulóknak és a felkészítõ tanároknak is gratulálunk!

Utolsó frissítés: 2017. április 18.

Az OKTV döntőjébe jutott

Összesen: 30 döntőbe jutás

Angol nyelv II. kategória

         
 

Bicski Bálint 11.C

24. hely

Molnár Veronika

         
 

Ruzsiczky Lili 11.D

-

Bertha Ágnes

Biológia I. kategória

         
 

Arany Eszter Sára 11.B

20. hely

dr. Szalainé Tóth Tünde

         
 

Bognár Judit 12.A

12. hely

dr. Szalainé Tóth Tünde

         
 

Kékesi Attila 12.A

2. hely

dr. Szalainé Tóth Tünde

         
 

Rajmon Martin 12.A

36. hely

dr. Szalainé Tóth Tünde

Informatika I. kategória

         
 

Balogh Ákos 12.C

43. hely

Báder Anikó

         
 

Kókai Lilla 12.A

37. hely

Molnár Veronika

         
 

László Luca Patrícia 11.D

28. hely

Pozsgainé Becze Boglárka

         
 

Papp Boróka 12.A

50. hely

Pálffy Zoltán

Informatika II. kategória

         
 

Pogány Domonkos 12.C

28. hely

Báder Anikó

Kémia I. kategória

         
 

Arany Eszter Sára 10.B

3. hely

Kiss Zoltán

Magyar irodalom

         
 

Fülöp Barnabás Béla 12.D

12. hely

Vondervisztné Kapor Ágnes

Matematika II. kategória

         
 

Csókás Csongor 12.A

25. hely

Böcskei Ákos, Csizmazia Imre

         
 

Horváth András 12.A

18. hely

Böcskei Ákos, Csizmazia Imre

         
 

Rádli Álmos 12.A

30. hely

Böcskei Ákos, Csizmazia Imre

         
 

Radnai Bálint 11.A

2. hely

Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince

         
 

Stark Patrícia 12.A

11. hely

Böcskei Ákos, Csizmazia Imre

Német nemzetiségi nyelv és irodalom

         
 

Arany Eszter Sára 11.B

7. hely

Kiss Andrea, Márkus Csaba, Schindler László, Wrede Melanie

         
 

Bogdán Róbert 11.B

15. hely

Kiss Andrea, Márkus Csaba, Schindler László, Wrede Melanie

         
 

Kovács Tímea 12.B

8. hely

Nagy Erika, Schindler László, Wrede Melanie

         
 

Takács Bianka 11.B

17. hely

Kiss Andrea, Márkus Csaba, Schindler László, Wrede Melanie

         
 

Trapp Luca Zsófia 12.B

1. hely

Márkus Csaba, Schindler László, Wrede Melanie

         
 

Véber Brigitta 12.B

10. hely

Márkus Csaba, Schindler László, Wrede Melanie

         
 

Vörös László 12.B

13. hely

Márkus Csaba, Schindler László, Wrede Melanie

Német nyelv II. kategória

         
 

Danajka Balázs 11.B

32 .hely

Márkus Csaba, Kiss Andrea

         
 

Naszer Tamara 11.A

28. hely

Dr. Oroszné dr. Takács Katalin

         
 

Trapp Luca Zsófia 12.B

9. hely

Márkus Csaba

         
 

Vörös László 12.B

4. hely

Márkus Csaba

Történelem

         
 

Pribelszki János 11.A

8 .hely

Isztl János

Az OKTV II. fordulójába jutott

Összesen: 37 továbbjutás

Angol nyelv II. kategória

         
 

Bicski Bálint 11.C

Molnár Veronika

         
 

Németh Ádám 11.C

Molnár Veronika

         
 

Ruzsiczky Lili 12.D

Bertha Ágnes

Biológia I. kategória

         
 

Arany Eszter Sára 11.B

dr. Szalainé Tóth Tünde, Kiss Zoltán

         
 

Bognár Judit 12.A

dr. Szalainé Tóth Tünde

         
 

Kékesi Attila 12.A

dr. Szalainé Tóth Tünde

         
 

Mtewele Laura 11.B

dr. Szalainé Tóth Tünde, Kiss Zoltán

         
 

Németh Virág Alexandra 11.D

dr. Szalainé Tóth Tünde, Kiss Zoltán

         
 

Rajmon Martin 12.A

dr. Szalainé Tóth Tünde

         
 

Szekrényes Rebeka 11.B

dr. Szalainé Tóth Tünde, Kiss Zoltán

Fizika II. kategória

         
 

Markovics Dávid 12.A

Csizmazia Imre

Informatika I. kategória

         
 

Balogh Ákos 12.C

Báder Anikó

         
 

László Luca Patrícia 12.D

Pozsgainé Becze Boglárka

         
 

Kókai Lilla Viktória 12.A

Molnár Veronika

         
 

Papp Boróka 12.A

Pálffy Zoltán

         
 

Széles Aliz 12.A

Pálffy Zoltán

Informatika II. kategória

         
 

Radnai Bálint 11.A

Báder Anikó

         
 

Mayer László Máté 12.C

Báder Anikó

         
 

Pogány Domonkos 11.C

Báder Anikó

Kémia I. kategória

         
 

Arany Eszter Sára 11.B

Kiss Zoltán

Magyar irodalom

         
 

Fülöp Barnabás Béla 12.D

Vondervisztné Kapor Ágnes

Matematika II. kategória

         
 

Bicski Bálint 11.C

Katanics Sándorné

         
 

Csókás Csongor 12.A

Böcskei Ákos, Csizmazia Imre

         
 

Horváth András 12.A

Böcskei Ákos, Csizmazia Imre

         
 

Horváth Botond 11.A

Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince

         
 

Rádli Álmos 12.A

Böcskei Ákos, Csizmazia Imre

         
 

Radnai Bálint 11.A

Tolnerné Csörgő Veronika, Varga Vince

         
 

Sebestyén Máté Károly 11.D

Katanics Sándor

         
 

Stark Patrícia 12.A

Böcskei Ákos, Csizmazia Imre

Német nyelv II. kategória

         
 

Bocskay Ádám 11.B

Márkus Csaba, Kiss Andrea, Wrede Melanie

         
 

Danajka Balázs 11.B

Márkus Csaba, Kiss Andrea, Wrede Melanie

         
 

Jakab Viktor 12.A

Buglák Anita

         
 

Naszer Tamara 11.A

dr. Oroszné dr. Takács Katalin

         
 

Trapp Luca Zsófia 12.B

Márkus Csaba, Wrede Melanie

         
 

Vörös László 12.B

Márkus Csaba, Wrede Melanie

Történelem

         
 

Encz Koppány István 11.A

Isztl János

         
 

Pribelszki János András 11.A

Isztl János


Vissza a kezdőlapra * Ugrás a lap tetejére

© 2017. Lovassy László Gimnázium, Veszprém